O nás

Popis Domku U Matěje

Domek byl postaven roku 1928 jako soukromé ubytování. V následujících letech prošel několika rekonstrukcemi a v nedaleké minulosti i přestavbami. V roce 2001 na cukrárnu a o několik let později roku 2004 na bar. Poslední rekonstrukce proběhla v letech 2009-2010 a od této chvíle domek sloužil jako apartmánový dům. 

Dům je plně zařízen a vybaven. Jedná se o původní zázemí, které budeme postupem času měnit a rekonstruovat s ohledem na zachování originálního vzhledu. Jsou zde dvě ložnice, každá se třemi postelemi. Jedna ložnice je situována do dvora a má vlastní koupelnu. Druhá ložnice se nachází směrem do ulice. Provoz zde není až tak velký, protože ulice dál nikam nepokračuje.

Mezi oběmi ložnicemi se nachází společenský pokoj s televizí, DVD přehrávačem a elektrickým dekoračním krbem. Dále je zde kuchyň s jídelní částí a za kuchyní druhá koupelna a toaleta. Na dvorku je posezení, kde si můžete i něco ugrilovat na malém přenosném grilu.

Místo pro parkování je na dvoře za domem zavřené brankou a vlezou se zde pohodlně dvě auta. Je zde také místnost, kam si můžete uschovat sportovní vybavení (například kola atd.).

Vybavení:

– kuchyňská linka 
– mikrovlnná trouba
– lednice s mrazákem
– varné plotýnky
– rychlovarná konvice
– pračka
– satelitní TV
– rádio